0
سه شنبه 17 تیر 1399
سبد خرید ( 0 )
responsive carousel
DLS6 h
مدل: DLS6 h
شرح: فیوز مینیاتوری / کلید مینیاتوری MCB دوپکه
 

کلید مینیاتوری ( فیوز مینیاتوری ) Doepke DLS6 h برای مصارف معمولی و خانگی

کلید مینیاتوری DLS6 h مدل جدید کلید های مینیاتوری ساخت شرکت دوپکه Doepke آلماناست که در مصارف خانگی استفاده میشود و در موارد اتصال کوتاه های ضعیف و متوسط کاربرد دارد. ادوات فیوز مینیاتوری مدل DLS6 h به صورت 1 پل 2 پل 3 پل ، 1p+N ، 3p+N و با جریانهای نامی (6A -125A  ( high current و در انواع B ، C در دسترس هستند.
در صورت استفاده از باسبار شانه ای در انتهای این کلید مینیاتوری ، بدون نیاز به باز کردن کلیدهای مجاور می توان آن را جابجا کرد. این امر به نوبه خود سهولت کار را برای تابلو برق صنعتی فراهم می سازد.
تمام ادوات فیوز مینیاتوری مدل DLS6  از لحاظ سطوح قابل دسترس ایمن هستند.طراحی مدرن و کاربردی و همچنین بدنه پلیمری مرغوب این کلیدها نشان دهنده کیفیت بالا وسطح استاندارد این نسل جدید کلید های مینیاتوری است.

کلیه فیوز مینیاتوری های سری DLS 6 دارای درپوش شیشه ای جهت لیبل گذاری و نیز دو نگهدارنده فنری با قابلیت تنظیم از بالا و پایین جهت نصب بر روی هر نوع ریل می باشند. این فیوز های مینیاتوری بصورت ابتکاری و ماژولار طراحی شده اند. کیفیت این فیوز مینیاتوری اصل آلماندر بین سایر رقبا مثال زدنی است.

قدرت تحمل جریان نامی این فیوز مینیاتوری دوپکه ، 6KA می باشد.
 
کدینگ : نحوه کد گذاری فیوز مینیاتوری دوپکه آلمان بدین ترتیب است :
 
DLS6 h X Y – Z
که در آن پارامتر X تیپ فیوز مینیاتوری ( یعنی B,C,D,K,Z ) ، پارامتر Y جریان نامی کلید مینیاتوری ، پارامتر Z تعداد پل کلید مینیاتوری را مشخص می کند. بطور مثال کد فیوز مینیاتورینوع C سه پل جریان نامی 25 آمپر بدین صورت خواهد بود :
 
DLS6 h C 25 – 3